aktuální projekt

Golfresort Michalovice

developerské projekty

Golfresort Michalovice

Hledáte krásné místo pro bydlení či výhodnou investici? GOLF RESORT Michalovice splňuje požadavky všech, kteří hledají klid uprostřed zeleně, punc dávné minulosti a komfort velkoměsta na dosah.

TT Invest nabízí 11 stavebních parcel s velkorysou výměrou zaručující maximální soukromí. Volný výhled do okolí a ochranu soukromí navíc umocňuje val, který lemuje celý pozemek.

Více informací o projektu naleznete na jeho samostatných stránkách >>

Byty Budějovická

Největším realizovaným projektem společnosti TT invest, a.s. je stavba bytového domu "Byty Budějovická", který vytvoří 134 bytů s nadstandardní velikostí místností. Většina bytů 1+kk až 5+KK včetně luxusních bytů mezonetových je již u svých nových majitelů.

Společnost TT invest, a.s. tento projekt připravila ve spolupráci s předním českým architektem Prof. akad. arch. Petrem Keilem na základě evropských standardů moderního bydlení, a to jak z hlediska architektonického ztvárnění, tak i v kvalitě provedení stavby.

Nové byty v Praze 4, které projekt nabízí, využívají atraktivní lokality s vysokou dopravní obslužností - v blízkosti jsou stanice metra C Budějovická a Kačerov a zároveň výbornou občanskou vybaveností, kterou poskytuje nedaleké komerční centrum Budějovická. Nadstandardní bydlení pak dokresluje výhled do nedalekého zeleného pásma Michelského lesa s dohledem až do Kunratického lesa, Kamýku a Modřanskou rokle.